השתתפות במחנות טיפוס בינלאומיים בצרפת ובגיאורגיה

מטפסים צעירים יקרים שלום!
כחלק מהעבודה עם מועדונים אלפיניים/טיפוס בעולם מועדון המטפסים הישראלי מאפשר לכם להשתתף במחנה טיפוס בינ”ל בעלויות מסובסדות (מאוד)!!!
אתם מוזמנים להציג מועמדות להשתתף בשני מחנות טיפוס בינלאומיים שמאורגנים בצרפת ע”י המועדון האלפיני של טולוז ובגיאורגיה ע”י המועדון האלפיני הלאומי (ההשתתפות לגילאי 16-25, מתחת לגיל 18 ידרש ליווי של מבוגר).
המחנה בצרפת מיועד לאלו שמעוניינים להתפתח בטיפוס סלע (סינגל ומולטי פיצ’ על גיר וגרניט)המחנה בגיאורגיה מיועד לאלו שרוצים להתפתח בטיפוס הרים (ורוצים על הדרך לטפס את הקזבק (הר מרשים ומעניין בקווקז).
שני המחנות מאוד אטרקטיביים במחיר (20 יורו ליום במחנה הצרפתי ל 6 ימי טיפוס כולל לינה ואוכל ובמחנה הגיאורגי 230 יורו לשמונה ימים וכיסוי מלא של ההוצאות.המשתתפים ידרשו לשלם את מחיר הטיסה לכל אחד מהמקומות והתחבורה עד לנקודת מפגש של המחנה. אפשר יהיה להישאר לימי טיפוס נוספים באופן עצמאי לאחר המחנה.השתתפות במחנות כאלה מאוד מומלצת ובמחנות קודמים חזרו חברי המועדון מאוד מאוד מרוצים עם שלל חוויות וניסיון טיפוס שלא ניתן לרכוש בארץ.
מה עושים כדי להשתתף?
1. קראו את דרישות הקדם בקבצים המצורפים.2. בכדי להגיש מועמדות, שלחו קורות חיים מפורטים על ניסיונכם בטיפוס ומדוע כדאי למועדון לשלוח דווקא אתכם למחנה המבוקש.קורות חיים יש לשלוח עד יום שבת (15.6) הקרוב! למייל  dafnana@gmail.com . (כן זה בהקדם מאוד!)
זהו! אנחנו נקבל החלטה תוך יום יומיים ממועד זה וניידע אתכם.
בברכה,מועדון המטפסים הישראלי.

RegistrationUIAA_Youth_camp_AriègeFFCAM-CAF-Toulouse-July2019

Registration-2019-UIAA_Youth_Camp_Kazbek_MCAG_July2019

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

תפריט