מדליה היסטורית לישראל בסבב גביע אירופה!

הישג מדהים לגבע לוין. המטפס הישראלי סיים אמש (שבת) במקום השלישי בתחרות סבב גביע אירופה שנערכה בקלאגנפורט, אוסטריה. בכך, קבע את הישג השיא של ישראל בתחרויות גביע אירופה והפך לראשון שעולה על הפודיום בתחרות זו. לוין סיים את המוקדמות במקום ה-15, בשלב חצי הגמר סיים שלישי וכאמור גם בגמר סיים באותו המיקום.

לוין סיכם את התחרות: ״ההישג הזה מאוד מרגש אותי, אני עובד מאוד קשה בשביל זה וכיף שסוף סוף אני מצליח להביא תוצאה שמראה את הרמה האמיתית שלי. אין יותר מרגש מלראות את דגל ישראל בפודיום. זאת רק ההתחלה שלי ויש עוד הרבה דרך לעשות כדי להמשיך להשיג תוצאות כמו זו״.

שני ישראלים נוספים העפילו לשלב חצי הגמר בתחרות. רם לוין, אחיו הגדול של גבע, סיים במקום ה-10 ועידו פידל, שזו היא תחרות הבוגרים הבינלאומית הראשונה שלו, סיים במקום ה-18. בשלב המוקדמות סיים פידל במקום החמישי הכללי.

בתחרות סבב גביע העולם שמתקיימת בסולט לייק סיטי, ארה״ב, סיים אלכס חזנוב במקום ה-7 במוקדמות כאשר הוא סוגר את כל המסלולים, והערב (ראשון) יתחרה בשלב חצי הגמר. יותם בן ראובן היה קרוב גם הוא להכנס ל-20 הראשונים ולהעפיל לחצי הגמר, אך סיים לבסוף במקום ה-23, מרחק שני ניסיונות בלבד מהעפלה. בקטגוריית הנשים, איילה כרם הייתה רחוקה מקום אחד מהעפלה לשלב הבא כאשר סיימה במקום ה-21.

בתוך כך ועל סמך כל תוצאות תחרויות הסבב האירופי, יעל טאוב ורם לוין הם הישראלים הראשונים שהבטיחו לעצמם מקום באליפות אירופה בבולדרינג שתערך בחודש אוגוסט. לוין מדורג במקום החמישי באירופה לגברים, כאשר אחיו גבע מדורג במקום השמיני. טאוב מדורגת שמינית אצל הנשים.

הפוסט הקודם
איך להימנע מפציעות ברכיים בבולדרינג?
הפוסט הבא
מור ספיר זכה במדליית הזהב בסולט לייק!

Related Posts

No results found

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed

תפריט